Stardiprotokoll

Osavõtjaid kokku:1674
Perekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanusDistants
BrikkelAnneliN51"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
BrikkelAnnikaSportland TeamN31"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
ChernovaVeraN30"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
DaarIrinaN58"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
DaarSergeiM58"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
DemidovDmitryM41"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
DerjabinAnnikaN42"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
DerjabinVjatseslavM47"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
DorošenkoMarkViru VanglaM22"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
DoroškevitšJekaterinaN30"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
DudorinDmitryM45"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
EdelaKetlinSportland TeamN33"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
EelmaSirleN44"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
EelmaTaaviM46"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
EelmaKarlM17"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
EelsaarHelveN67"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
EerikEgneN41"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
EgonMõekM45"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
EhalaLauraN10Mõmmi lastejooks
EhalaAaronM8Mõmmi lastejooks
EherAlbertMeresuuM57"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
ElkenTanjaN54"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
ElkenAivo1. jalaväebrigaadM31"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
ElkenRaivo1. jalaväebrigaadM32"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
EllermaaReetN57"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
EllermaaRiho-ReneM56"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
ElmetKristaChristinas clinicM48"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
EndenLeiliN54"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
EndenKülliN56"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
EnnoJaanusLogistikapataljonM45"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
EnnokKairiMRJK naisedN47"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
EnnukVarjeN61"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
ErapartTiitM34"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
ErgHelenN24"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
Erikson-KivesteHeddiN37"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
ErmMatiM55"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
ErmAndi-MartenM10"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
ErmTiitM31"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
EsklaAndresAS ToftanM51"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
EsklaLoonaRiigi Tugiteenuste KeskusN47"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
EsklaLiivikaN29"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
EttiAnniN28"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
EttiTaaviM36"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
EttiMattiasM6Mõmmi lastejooks
EttiJoosepM4Mõmmi lastejooks
EvertLiisiN36"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
EvertLiisa LisetteN11"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
FedoritšKristo1. jalaväebrigaadM28"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
FeldmannPaulaN31"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
FilippovIgnat1. jalaväebrigaadM20"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
FimbergTeetSimuna SKM48"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
FinajevJevgeniM35"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
FlorenMargusM43"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
GävgänenLeaN47"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
GavsinVladislavM30"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
GerdtReelikaN29"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
GerdtVeigoM41"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
GolõnskiJanNike Run ClubM23"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
GolubAnastassiaN33"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
GolubevaKristinaN39"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
GraubergKoidulaN64"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
GreppItiN24"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
GreppMarkusM15"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
GriffelMarlenN26"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
GriffelDianaN23"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
GriffelMariaN26"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
GrigorjevIgorM34"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
GrigorjevaJelenaN35"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
GrigorjevaMiaN5Mõmmi lastejooks
GrossAskoM32"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
GrundAnnaN22"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
GrunmannAinM50"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
GuitorTaurKonesko ASM26"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
GuskeAiviSotsiaalkindlustusametN54"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
HaavElijanM5Mõmmi lastejooks
HaibaKaroliinaN44"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
HaibaAirisN19"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
HakkUnoM44"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
HakmannLiisN17"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
HaljastammErkkiM34"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
HallapSirjeN60"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
HallasooIngeN37"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
HallimäeRainM62"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
HallimäeIsabellPihlakaN0Mõmmi lastejooks
HallimäeRobinPihlakaM0Mõmmi lastejooks
HallimäeHeleliPihlakaN37"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
HallinguMartaN12"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
HALLINGUERKIM48"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
HaugMerjeN42"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
HaugMartaN14"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
HeeroImreSuperheeroM40"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
HeinKerttuPPAN45"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuTA
HeinlaTriinN46"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
HeinlaTarmoN45"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
HeinlooAnuN63"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
HeinlooMarkoM36"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
HeintaluTailiN43"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
HelisteErmoM26"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
HelmHeliN47"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
HelvePiretN35"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA

Pages

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.

Eesti Ööjooks Talve eri toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Icebug, Red Bull, A-SPORT, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp