Stardiprotokoll

Osavõtjaid kokku:2259
PerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanusDistants
HohlovVitalitööriided OVAALM50"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
VahtraAivoM56"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
TederKasparM39"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
VillupRiidoM38"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PõhtinVladimirM36"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
UueniLiivoM42"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KuulbergHeinarM34"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KaeramaaKaarel-PaulusM23"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
DudorinDmitryM45"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
LuhamägiRaivoM44"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PaaneRistoM35"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PareloAleksanderM24"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
VälbaTarmoM53"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
TruupJoonatanM8Mõmmi lastejooks
FimbergTeetSimuna SKM49"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
VeeleidTanelMTÜ SpordiseltsM47"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
EllerMarkusM23"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
LindloTanelM28"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
TambergErlendM46"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
MurakasTaunoM39"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
TruupKasperM6Mõmmi lastejooks
BillingtonAndyM48"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
MillerMartinM31"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
NõulikTarmoM52"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
joosukaldiM99"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
TruupJesperM6Mõmmi lastejooks
NamsingRihoM36"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
MesiAndo1. jalaväebrigaadM47"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
ViljasaarMartinM30"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
MühlbergSiimProRunnerM16"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KoshmanovJuriM14"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
kitsapearuudiMTÜ Telia SpordiklubiM33"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
SooloMatiM44"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
AlasooTarmoM41"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KuuskRaivo1. jalaväebrigaadM45"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
MillerEnnM57"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
VunkKarmoJannseni Hambaravi M41"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KostrovDanielM42"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KirspuuOttomar1. jalaväebrigaadM26"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
MarksonEvaJannseni Hambaravi M36"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
RumMeelisM45"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
KoltKalleOk WESTM50"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
KarikHillarM72"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
VaabIvarRattabaasM28"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
LilleojaKristo1. jalaväebrigaadM32"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
LiinRomeo MerikoM6Mõmmi lastejooks
LeekTarmoKaitseliitM64"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
LiisterJan1. jalaväebrigaadM45"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
SonnRaivoM47"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
AhuÜloM62"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
ToomingMarko1. jalaväebrigaadM35"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KaroKaupoM19"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
SalumetsAndreM35"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
SäärHarry1. jalaväebrigaadM25"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
JäetmaMikkM28"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PõlluTambetM11"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
LehtmeDanM16"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PartKaarelM12"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
LepikRanetJK Vändra VaprusM39"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KaldmäeGert1. jalaväebrigaadM24"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PõlluTauriM9"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
ArroRivoM33"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
TiitsoMarkusM8"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
KreekSerko1. jalaväebrigaadM28"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuTA
LaaneväliAivoM49"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
EsklaRasmusM3Mõmmi lastejooks
IrsAhtiM47"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
HallimäeRainM62"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
TederAndresCFC Jaak Mae SuusakoolM56"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
RaagaSilverJK Vändra VaprusM36"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
OrasMargus1. jalaväebrigaadM29"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
TederMagnusCFC Jaak Mae SuusakoolM16"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
OttiRandoM19"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
TürnaMallorKalevi JalgrattakoolM61"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuTA
ElkenAivo1. jalaväebrigaadM31"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
ViruMarkoSpartaM35"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
TarmasErichM44"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KalameesMihkelM32"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
LeesMairo1. jalaväebrigaadM23"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PobbulKristjanM13"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
SaarRobertM6Mõmmi lastejooks
UrkeAlarM36"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuTA
JärvelaRainer1. jalaväebrigaadM30"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
SangTõnisM32"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
StrantsovAndreM38"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
SeppelPeeterM27"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
kivistikegertM31"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
RumpAllar1. jalaväebrigaadM30"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
OleskOliverM8Mõmmi lastejooks
SiemannUrmasM42"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PuuseppheikoM29"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
MeeritsErki-HeikiM37"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
ElkenRaivo1. jalaväebrigaadM33"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
JuhansonJaanusM51"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
LukkVictorM32"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KongasKunoM42"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
JesinSander1. jalaväebrigaadM19"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
MägisaluHelaryVändraM22"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
UibosMarttiM32"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
GrossAskoM32"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA

Pages

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.

Eesti Ööjooks Talve eri toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Icebug, Red Bull, A-SPORT, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp