Stardiprotokoll

Osavõtjaid kokku:2760
PerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanusDistants
HudilainenDenissM37"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
IlvesDerekM4Mõmmi lastejooks
HarrisDevin LeeRakvere TarvasM27"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
TiikjärvDevon TaironM3Mõmmi lastejooks
TeemoDianaMyFit RunN32"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
AguDianaN6Mõmmi lastejooks
TintDianaN46"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
TreierDianaN35"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
GriffelDianaN23"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KuulmaDianaN50"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
RekkerDianeN38"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PodgornõiDimitriM45"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
VorosninDmitriM43"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
AristovDmitriTreeningpartner/Sportland jooksutiimM26"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
RublevDmitriiM37"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
DemidovDmitryM41"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
DudorinDmitryM45"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KondaevDmitryMTÜ SpordiseltsM31"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
SinisaluDominicM10"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
SilmDorisN2Mõmmi lastejooks
VeimanEdeMTÜ SpordiseltsN43"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
OjasooEderiN38"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KaasikEdgar-NormanM25"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuTA
GriškunEdrianM20"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
KimaskEduardM47"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
RešetovEduardM39"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
seppeediM41"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
HudilainenEerikTreeningpartnerM14"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
VabamägiEeroPostimees GruppM30"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PärnEeroM15"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
AvikEeva21CC TriatloniklubiN31"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
VilsonEevaN38"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
kivistikegertM31"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
TammikoEgert1. jalaväebrigaadM25"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
arusegert-priitM30"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KiikEgleN33"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
EerikEgneN41"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
LiivalaidEgneN50"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
MuttikEhaEvergreen AiamajadN51"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
RandmaaEhaN52"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
SursuEheDICRON37"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
PuusaarEhtelN38"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
MandreEikeN47"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
LaasEikeN40"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KreekEikeN30"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
MarcinkeviczEiliN74"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
reeeilinGolden ClubN34"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
SultsEinarM46"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
HillepEinarJustiitsministeeriumM50"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
ReiterElbeN16"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
LuukEleN34"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
LippEleN35"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
KotkasElenN49"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuTA
BorissovElenaN23"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
kalaeleriinN18"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KaseElerinMTÜ SpordiseltsN22"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
LeinbockEleriyneSwedbank spordiklubiN42"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
VääriEliaN31"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
VääriEliaN31Mõmmi lastejooks
PihlakEliisMTÜ SpordiseltsN11"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
VarzinEliiseN12"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
AbelEliiseN29"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
HaavElijanM5Mõmmi lastejooks
LuikElinaOlerexN19"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
RosenbaumElina1. jalaväebrigaadN19"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
UusenElina1. jalaväebrigaadN22"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
ViiburElisN15"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
RandmaaElisN15"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
RÕÕMUSSAARElisN13"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
ToomelaElisN9Mõmmi lastejooks
KäämbreElisabethN5Mõmmi lastejooks
TorstenbergElisabethN11"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuTA
SuleEliseN29"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
NiglasElizabethN12"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
MatlaEllenN61"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
LumisteElmoSV teamM12"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
EinbergElmoTeam RamuddenM38"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KüttElveN56"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
KoppelElvoM36"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
HeroldEmanuelM32"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
StrandEmil ErikM37"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
RaudkeppEmilyEOLN21"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
ArroEmma KatarinaN10Mõmmi lastejooks
LiinEmma MirellN2Mõmmi lastejooks
PruulEmma-LiisaN5Mõmmi lastejooks
RulliEneDICRON44"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
JagusonEneN57"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KirsipuuEneN55"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
ToigerEneN64"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
OjapervEneN49"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
TambikEneN73"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
rautitseneUSS HaldusN50"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
LaevEneN63"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
RooväliEneN45"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
TaluEneN33"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
ZimmermannEneN71"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
TaalEneN59"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
HennoEne-LyN27"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KustassooEneliN34"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
NukkEnelyN31"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA

Pages

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.

Eesti Ööjooks Talve eri toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Icebug, Red Bull, A-SPORT, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp