Stardiprotokoll

Osavõtjaid kokku:2259
PerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanusDistants
KoltsovKauno1. jalaväebrigaadM24"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KaitsaArtur SimmoM17"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
RebaneErikM8Mõmmi lastejooks
KelderIlmarM37"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
JagantMagnusM11"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
TurkMartinM39"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KärnerIndrek1. jalaväebrigaadM27"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KaselaKalmerFellin CapitalM38"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
LiivamaaTeetM50"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
RoometHeikiM42"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
suvijoosep1. jalaväebrigaadM23"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PilleMarkoM50"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KaselaidKristjanKaselaid & CoM40"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
TommulaRasmusAmbla SKM14"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
RootKonstantinМиRunM40"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KängseppAivoM33"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KAIMRECARL-CRISTOFERM4Mõmmi lastejooks
GreppMarkusM15"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PipenbergOlariTelia SKM25"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
TomsonTauriM20"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
SooneRainUP SportM45"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KoplisteRauno1. jalaväebrigaadM33"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
TähismaaTarmoM45"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
VennoHenryM18"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
lainlauriM37"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
LeivaltMarkkus-ErikM15"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
ReiljanRaul1. jalaväebrigaadM28"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
SooneRobinUP SportM17"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KuusmikAivarM53"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
TundViktorM23"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuTA
LindreRonald-Sander1. jalaväebrigaadM24"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
MesiJaanus-EerikeraisikM13"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
LääneJaakM38"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
TammikoEgert1. jalaväebrigaadM25"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
AartErikM16"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
MesiMarguseraisikM51"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
MändLauriM36"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KotkeGuidoRemart Ehitus OÜM37"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
KullamägiMarten1. jalaväebrigaadM21"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
VarikMeelisM46"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
MalkMartinM13"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
KlimsonRobinM12"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
KarppSander1. jalaväebrigaadM23"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KivisildRamonM7Mõmmi lastejooks
LensClydeM37"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
ProkopjukBogdanM55"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
VäronenSergeiM53"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KlimsonRomekM5Mõmmi lastejooks
KalvetHeikoPhotopointM51"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KäoAllan1. jalaväebrigaadM26"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
SankmanJüriM32"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
KaldaMeelisG4S SpordiklubiM44"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
TuovinenMarkkuMol Trail running clubM42"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
FilippovIgnat1. jalaväebrigaadM20"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
LopsikPriitSwedbank SKM40"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
SemenkovAndrei1. jalaväebrigaadM43"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KarmKarlisSimuna SKM31"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
MaalderMarekTallinna Laagna GümnaasiumM41"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
PõldnurkJaelKeskkonnaagentuurM39"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
JärmannRain1. jalaväebrigaadM37"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KrausKaarelM32"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
MaalderRobinTallinna Laagna GümnaasiumM10"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
KirsipuuJaanRR SuusaklubiM16"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
OroMarekM40"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
AasmaaAuloViimsi SportM38"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
AltkülaGeorg MattiasM5Mõmmi lastejooks
SootaluSiimM34"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
LaurFredy1. jalaväebrigaadM19"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KusnerovMarkoM13"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
KösterRaulMyfitness Viru M48"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
VilsonHaroldM24"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
NeihausHarryM25"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
TappMärtM29"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
AasJürgenM14"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
BergmannJanar1. jalaväebrigaadM19"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
NeerotUrmasM47"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
SarapuuMeelisM33"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuTA
NammTambetM7Mõmmi lastejooks
AasAndresM42"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
MITNIKGENNADIM11"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
ÕunapuuGennadiM52"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuTA
AasVernerM6Mõmmi lastejooks
IVANOVMAGNARM11"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
MilkMarekM46"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
FinajevJevgeniM35"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
LiivRolandRommex OÜ M29"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PahlbergErikTrismileM23"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
RebaneLauriM40"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
MeigoMarkoDSV SpordiklubiM43"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
PiirimäeTiitM55"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
TammisteKevin-MartinM12"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
LeppRistoM29"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PobbulJanekRommex OÜ M44"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
SeppTaimoM34"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
RaidmaSaimonM37"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KoppelTõnuEsvikaM50"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
LavrentjevIvanEdasi.orgM27"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
VallnerKristjanM39"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
SolovjovJevgeniM71"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
MilkKristenM26"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA

Pages

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.

Eesti Ööjooks Talve eri toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Icebug, Red Bull, A-SPORT, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp