Stardiprotokoll

Osavõtjaid kokku:1674
PerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanusDistants
PirnMeelisAdvokaadibüroo BarristerM53"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PobjaržinVladlenM35"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
EttiTaaviM36"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
MikkusGregorM4Mõmmi lastejooks
PirnRainerAdvokaadibüroo BarristerM14"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
MöllMikk MargusM20"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuTA
PeetsMihkelM31"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PobjaržinArturM13"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
EttiMattiasM6Mõmmi lastejooks
GuitorTaurKonesko ASM26"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
õunrihoM30"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
EttiJoosepM4Mõmmi lastejooks
RosenbergTarmoVeeteede ametM39"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
SoosaarRaivoM34"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
DaarSergeiM58"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
MägiRiidoM39"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KuusemäeKristianM11"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
TammKarlM16"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
KuusemäeRasmusM13"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
HudilainenEerikTreeningpartnerM14"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
SaarelehtKaimarM17"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
NummertKARLIM12"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
HudilainenDenissM37"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
LaasAidoM46"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
AinloSulevM52"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
LiikKristjanM45"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
RaudseppAivarM60"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
SoovikJüriM61"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
SaarniitRaunoM24"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KensMargusEvergreen AiamajadM45"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
HindreusIvoAdm InteractiveM36"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PodgornõiDimitriM45"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
VerhovitšMarkoKõuepojadM33"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PostovJoosepOlerexM19"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PiiratMatiM54"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
NortsOliverM19"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PiilbergUrmasAltia Eesti ASM48"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
RuulWernerM27"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
MarjapuuChris-KennethM5Mõmmi lastejooks
PAALAROOSVILJARM51"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KõivCarlosM7Mõmmi lastejooks
RõukKalevM26"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
SagarJannoM32"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
VillÜllarA2K SpordiklubiM50"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
GrunmannAinM50"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
DemidovDmitryM41"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PAALAROOSPÄRTM11"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
KalašnikovMaksim Eesti Energia SpordiklubiM31"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
LiivakReinM73"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
PavelkovitsIljaM38"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
MattisenGuidoM35"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
TrausReinM71"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
DorošenkoMarkViru VanglaM22"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PavelkovitsTimofeiM7"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
MattisenKevinM8"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
PILLMARKOM55"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
ŠUMILOVDANIILTEAM YONG M4Mõmmi lastejooks
MägiHolgerM46"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
kadakKermoM27"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KääpaValeriM61"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
MENŠIKOVMARKTEAM YONG M13Mõmmi lastejooks
KodresRasmusCleveron ASM28"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
SelterAhtoAS Eesti PagarM49"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
ŠUMILOVERIKTEAM YONG M14"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
JooritsTaaviM38"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
SelterKertPaide Hammerbecki PõhikoolM9"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
AndersonAndresM48"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
LihtsaKaupoM48"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
VainoMihkelM24"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
MustenKuidoAbaja Mõisa SpordiseltsM53"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
SursuVairoM15"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
NeemeÜllarM40"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
SelterKustiPaide Sookure LasteaedM2Mõmmi lastejooks
SursuVaimarM41"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
NeemeHenryM12"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
SobiHendrikM23"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
TammMärtM56"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
KõivMeelisM45"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
DerjabinVjatseslavM47"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
KõivCarlosM7"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
LoodsaluLauriPPA / PEPSM40"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
LahtKenM31"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
KoolmeisterIlmarPRORUNNERM40"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
TerentjevMihhailMotusM39"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
ValtinKristoHauka VeloklubiM24"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
MägerJürgenM8"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
StrikholmJaanusM48"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
KruustokKalleM25"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
PaapHorreM6Mõmmi lastejooks
varzinrikoM9Mõmmi lastejooks
KornAndréDresdenM42"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
ReilandViktorM65"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
RebaneRivoM37"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
KivesteRagnarM39"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
PihlakHarriM49"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuGA
KeermaJaanM52"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
RebaneKarl-MarkkusM7"Talve Rakvere" 5 km ajavõtuTA
PihlakMattiasM14"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
seppeediM41"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA
SinkkonenMarkkoKurase HülgedM48"Xtream Rakvere" 10 km ajavõtuGA

Pages

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.

Eesti Ööjooks Talve eri toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Icebug, Red Bull, A-SPORT, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp