Tegevused võistluskeskuses

TEGEVUSED VÕISTLUSKESKUSES:

  • Võistluskeskuses on magusate pakkumistega väljas Ööjooksu toetajad ja koostööpartnerid. Spordiriided ja -tarvikud, sporditehnika ja maitsvat söögipoolist - kõike leidub. Expole tasub uudistama tulla ka kõikidel mitte osalejatel.
  • Võistluse toimumise ajal on peredele ja kaasaelajatele tagatud võistluskeskuses soojad ruumid, koos muusika ja meelelahutusega lastele.

 

PÕHJAKESKUSE LASTEALA VÕISTLUSKESKUSES:

  • Võistluskeskuses (Kastani pst 12) on avatud lasteala 28.12.2019 alates 17.00-20.00.
  • Lasteala on tasuta ja tegemist ei ole lastehoiuga. Korraldaja ei võta endale vastutust lastealale jäetud laste eest.
 
 
 
 
 
 
 

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.

Eesti Ööjooks Talve eri toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Icebug, Red Bull, A-SPORT, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp